Bijušais “Liverpool” vārtsargs Kariuss ielaiž kuriozus vārtus pārbaudes spēlē

BESIKTAS FC

Ļoti neveiklus vārtus pārbaudes spēlē ielaidis bijušais Anglijas premjerlīgas kluba “Liverpool” vārtsargs Loriss Kariuss.

26 gadus vecais vācietis Liverpūles klubu pārstāvēja no 2016. līdz 2018. gadam, pēcāk tiekot izīrēts Turcijas Superlīgas klubam “Besiktas”. Spilgtā fanu atmiņā palicis 2018. gada UEFA Čempionu līgas fināls, kurā Kariusa rupju kļūdu dēļ “Liverpool” piekāpās Madrides “Real”.

Piektdien “Besiktas” pārbaudes spēlē nospēlēja neizšķirti ar otrās līgas klubu “Altınordu” (2:2). Rezultātu devītajā minūtē atklāja “Besiktas”, taču trīs minūtes vēlāk kuriozas Kariusa neveiksmes dēļ pretinieki izlīdzināja rezultātu. Vārtsargs sākotnēji tvēra “Altınordu” spēlētāja sitienu, taču bumba izslīdēja no rokām un ieripoja vārtos.

Turcijas Superlīgā Kariuss vārtos šosezon stājies 16 spēlēs, četras no tām aizvadot “sausā”. “Besiktas” līgas kopvērtējumā šobrīd atrodas piektajā vietā.