Bijušais “Juventus” boss Džigli kritizē kluba superzvaigzni Ronaldu par bēgšanu uz Madeiru

1 komentārs
Bijušais “Juventus” boss Džigli kritizē kluba superzvaigzni Ronaldu par bēgšanu uz Madeiru
INSTAGRAM

Bijušais Turīnas “Juventus” boss Džovanni Kobolli Džigli kritizējis kluba portugāļu superzvaigzni Krištianu Ronaldu par bēgšanu no koronavīrusa uz dzimto Madeiru.

Visai Itālijai tik smago koronavīrusa pandēmijas laiku Krištianu Ronaldu pavada savos glaunajos apartamentos dzimtajā Madeirā.

“Juventus” un Portugāles izlases līderis uz Madeiru devās pagājušās nedēļas sākumā, kad uzzinājis par mātes pārciesto sirdstrieku.

“Viņš devās uz Portugāli apraudzīt savu māti. Bet tagad pavada laiku uzņemot bildes pie baseina. Viņš rāda sliktu piemēru. Tu nevari izdarīt izņēmmumu vienam cilvēkam. Arī citi tagad grib doties prom, bet tā tam nebūtu jābūt,” kritisks ir Džigli.

“Juventus” komandā ar koronavīrusu sasliumuši trīs futbolisti – Daniele Rugani, Blēzs Matuidi un Paolo Dibala.

Līdzīgs iemesls kā Ronaldu atstāt komandu bija arī Gonzalo Iguainam, kurš karantīnas vidū devās uz savu dzimto Argentīnu apraudzīt ar vēzi slimo māti.

Itālija šobrīd ir koronovīusa vissmagāk skartā valsts. Līdz ceturtdienai ar Covid-19 valstī bija saslimuši vairāk nekā 74 386 un miruši jau 8165 cilvēki, kas ir lielākais mirušo skaits pasaulē.