Bijušais Itālijas izlases futbolists: Ronaldu par priekšlaicīgu spēles pamešanu var tikt piespriests divu gadu sods

Pievienot komentāru
Bijušais Itālijas izlases futbolists: Ronaldu par priekšlaicīgu spēles pamešanu var tikt piespriests divu gadu sods
ZUMAPRESS/SCANPIX

Itālijas ”Serie A” zvaigzne Krištianu Ronaldu var saskarties ar diskvalifikāciju divu gadu garumā par priekšlaicīgu spēles pamešanu, stāsta bijušais Itālijas izlases futbolists Antonio Kazano.

Pagājušajā nedēļas nogalē Ronaldu pārstāvētā Turīnas ”Juventus” ar 1:0 pārspēja sāncensi ”AC Milan”, tomēr komandas spožākā zvaigzne nomainīta jau 55. minūtē ceļa savainojuma dēļ.

Šķietami neapmierināts par kaut ko, Ronaldu uz ģērbtuvēm devās jau 87. minūtē – trīs minūtes pirms spēles beigām, un tieši par šo satraukts bija Kazano: ”Vai viņš aizgāja pirms spēles beigām? Tu nevari tā darīt antidopinga kontroles dēļ.”

Stāstot par savu pieredzi, Kazano teica, ka reiz saskāries ar šādu situāciju: ”Man vajadzēja doties atpakaļ uz stadionu nekavējoties, lai izvairītos no divu gadu diskvalifikācijas.”

Pēc spēles par situāciju izvaicāts arī komandas galvenais treneris Maurīcio Sarri: ”Necienīgi pret komandas biedriem? Es nezinu. Ja tā ir tiesa, ka viņš spēli pameta pirms tās beigām, problēma tiks atrisināta ar komandas biedriem. ”

Tā kā Ronaldu pametis spēli pirms tās beigām, šobrīd nevienam nav 100% drošas skaidrības par to, vai Ronaldu nepildījis antidopinga kontroli un kad tieši portugāļu futbola superzvaigzne pametusi stadionu.