BFC “Daugavpils”: Kontrabandu savām vajadzībām centās ievest autobusa šoferis

Pievienot komentāru
BFC “Daugavpils”:  Kontrabandu savām vajadzībām centās ievest autobusa šoferis
BFC DAUGAVPILS

Pēc medijos plaši izskanējušās informācijas, ka uz Latvijas-Baltkrievijas robežas aizturēts BFC “Daugavpils” autobuss, ar kura palīdzību ir mēģināts ievest kontrabandas cigaretes, komanda savā sociālā tīkla “Facebook” kontā izplatījusi paziņojumu. 

“BFC Daugavpils nekad nav bijis un nebūs nekāda sakara ar kontrabandas ieviešanu Latvijas vai kādas citas valsts teritorijā!!  Uz Baltkrievijas-Latvijas robežas tika apturēts Virslīgas komandas, nevis bērnu komandas autobuss un kontrabandu (cigaretes) savām vajadzībām centās ievest autobusa šoferis, nevis kāds no spēlētājiem vai treneriem. Nevienam no mūsu komandas pārstāvjiem nebija ne mazākās nojausmas par viņa nodomiem,” vēstīts paziņojumā.

❗️❗️Par bērniem un kontrabandu! ❗️❗️Vakar vairākos vietējos un valsts medijos izskanēja skaļi virsraksti par to, ka…

Posted by BFC Daugavpils on Svētdiena, 2019. gada 3. februāris

Tāpat kluba izbrīnu radījusi robežsargu rīcība, kuri it kā nelikumīgi izplatījuši informāciju masu medijus, kā arī izturējušies provokatīvi un agresīvi.

Viedokli par radušos situāciju paudis arī Latvijas Futbola federācijas prezidents Kaspars Gorkšs, uzskatot, nav pieļaujams, ka futbols tiek saistīts ar kontrabandu un netīriem darījumiem.