Stambulas “Besiktas” trešdien UEFA Čempionu līgas spēlē savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (0:1) ar Francijas čempioni “Monaco”.

Rezultātu pirmā puslaika kompensācijas laikā atklāja “Monaco” portugāļu pussargs Ronijs Lopešs, kurš izdarīja sitienu atrodoties pie pretinieku soda laukuma, trāpot vārtu stūrī.

Savukārt izlīdzinājumu mājinieki panāca 54.minūtē, kad “Monaco” soda laukumā tika nogāzts “Besiktas” portugāļu futbolists Rikardu Kvarežma, bet 11 metru soda sitienu realizēja Dženks Tosuns.

Atlikušajā laikā rezultāts nemainījās. Kompensācijas laikā iespēja bija viesiem, taču Keita Baldē neizmantoja lielisku iespēju izraut “Monaco” komandai uzvaru.

Tikmēr vēlāk otrā šīs grupas spēlē “Porto” mājās ar 3:1 (1:0) uzvarēja “Leipzig” komandu.

G apakšgrupas kopvērtējumā pēc četrām kārtām ar desmit punktiem ir “Besiktas”, kam ar sešiem punktiem seko “Porto”, bet četriem “Leipzig”, savukārt pērnās sezonas sacensību pusfināliste “Monaco” ieguvusi tikai divus punktus.