Par vēl vienu UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālistu otrdien vakarā kļuva Spānijas klubs “Sevilla”, kas izbraukumā ar 2:1 pārspēja Mančestras “United”.

Līdzīgi kā pirmajā spēlē arī “Old Trafford” stadionā notikumus laukumā mēģināja diktēt spāņi, regulāri “apšaudot” Davida de Hea vārtus un daudz pieturot bumbu. Lai gan viesi uzbruka bīstamāk, divas lieliskas iespējas pirmajā puslaikā bija Mančestrai, kad Maruāna Felaini un Džese Lingārda sitienus ar pūlēm atvairīja vārtsargs.

Otrajā puslaikā scenārijs bija līdzīgs – “Sevilla” spēlēja pozicionāli, bet “United” atbildēja ar asiem pretuzbrukumiem. Vārti beidzot tika gūti, kad 74. minūtē uz maiņu nākušais ben Jeders sita precīzi no soda laukuma robežas, bet četras minūtes vēlāk viņš vēlreiz apklusināja mājinieku fanus. 84. minūtē Lukaku vienus vārtus atguva, bet ar to bija par maz.

Citā spēlē spēlē “Roma” savā laukumā ar 1:0 uzvarēja Doņeckas “Šahtar”. Divu spēļu summā rezultāts tika fiksēts 2:2, bet Itālijas klubs iekļuva nākamajā kārtā, pateicoties izbraukumā gūtajiem vārtiem.