Beļģu līderis Azārs gūst divus vārtus un palīdz komandai izcīnīt uzvaru pār Krievijas futbolistiem

REUTERS/SCANPIX

Eiropas čempionāta kvalifikācijas ievadā I apakšgrupas mačā tikās Beļģijas un Krievijas futbola izlase. Beļģija savu skatītāju klātbūtnē ar 3:1 izcīnīja uzvaru.

Juri Tīllemanss atklāja mača rezultātu 14. minūtē, no distances gūstot savus pirmos vārtus Beļģijas valstsvienības sastāvā.

Pēc beļģu kļūdas savā laukuma pusē, Krievijas futbola izlase divas minūtes vēlāk panāca izlīdzinājumu 1:1, vārtus gūstot Denisam Čeriševam.

Beļģijas izlases kapteinis Edens Azārs ar 11 metru soda sitienu spēles 45. minūtē atkal izvirzīja vadībā Beļģiju ar 2:1. Šī bija Azāra 99. spēlē valstsvienības sastāvā, kurā viņš guva savus 28. vārtus.

Mača 88. minūtē Azārs izcēlās ar saviem otrajiem vārtiem spēlē. Kā jau komandas līderis, viņš uzņēmās iniciatīvu, kas visu spēli virzīja Beļģijas izlasi pretī panākumam. Viņa aktīvā spēle palīdzēja beļģiem izcīnīt skaistu un svarīgu uzvaru pār Krievijas futbolistiem.