Beļģijas televīzija nofilmē futbola izlases matračus un netīšām parāda sastāvu Pasaules kausam

3 komentāri

Pamatīgā skandālā iepinusies Beļģijas televīzija VRT, kas sižetā par gaidāmo Pasaules kausa izcīņu nofilmējusi to 23 spēlētāju vārdus, kuri dosies uz finālturnīru. Izlases galvenais treneris Roberto Martiness sarakstu ar futbolistiem bija plānojis nosaukt vien pirmdien, vēsta BBC.

Teju visas finālturnīra dalībnieces jau ir paziņojušas sastāvu Pasaules kausam, tomēr dažas to atliek līdz pēdējam brīdim, aizvadot pēdējās pārbaudes spēles. Konkurence vadošajās futbola valstīs uz vietu sastāvā ir liela – arī Beļģijai.

Valstsvienības galvenais treneris Roberto Martiness plānoja pirmdien preses konferencē paziņot galīgo sastāvu, tomēr ar šo notikumu pasteidzās vietējā televīzija VRT. Tā sižetā nofilmēja 23 matračus, kas bija paredzēti katram futbolistam, kurš dosies uz Krieviju.

Zīmīgi, ka pie matračiem bija arī katra futbolista vārds un uzvārds – tādējādi kļuva skaidrs, ka konkurenci par vietu sastāvā neizturēja Matss Selss,  Kristianas Kabasels, Džordas Lukaku, Leanders Dendonkers un Adnans Januzajs.

3 komentāri