Komentāri
Beļģijas futbola izlases pārbaudes spēle pārcelta uz Portugāli
Foto: SIPA/SCANPIX

Drošības apsvērumu un piesardzības nolūkos trešdien rīta pusē tika atcelta nākamajā otrdienā, 29. martā, Briselē paredzētā Beļģijas futbola izlases pārbaudes spēle ar Portugāli, taču abu valstu Futbola federācijas vēlāk vienojās par cīņas aizvadīšanu Portugālē.

Jau vēstīts, ka sprādzienos, kas otrdien notika Briseles lidostā un Beļģijas galvaspilsētas metro sistēmā, nogalināti vismaz 34 cilvēki, bet vairāk nekā 200 guvuši ievainojumus. Beļģijas izlase šajās dienās atrodas Briselē un bija plānojusi gatavoties spēlei ar Portugāli, bet pēc notikušā tika atcelti gan otrdien, gan trešdien plānotie komandas treniņi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Spēle bija paredzēta Karaļa Boduēna vārdā nosauktajā stadionā, bet atcelta pēc pilsētas vadības lūguma. Tomēr vēlāk Beļģijas un Portugāles futbola federāciju pārstāvji vienojās, ka spēle 29. martā notiks, taču Portugāles pilsētā Leirijā.

Kā zināms, Beļģijas futbola izlase pašlaik ir Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) pasaules ranga līdervienība un to jau atkārtoti skāris teroristu uzbrukums – jau pērn novembrī Beļģijas izlases pārbaudes spēle ar Spāniju tika atcelta pēc teroristu uzbrukumiem Parīzē. Portugāle FIFA rangā ieņem septīto vietu.

Pasaules vadošās futbola izlases gatavojas Eiropas čempionāta finālturnīram, kas no 10. jūnija līdz 10. jūlijam risināsies Francijā.

Lasi vēl