Komentāri
“Bayern” par 21 miljonu iegādājas no “Juventus” īrēto Komanu
Foto: Pixabay.com

Vācijas futbola flagmanis Minhenes “Bayern” par 21 miljonu eiro no Itālijas čempiones Turīnas “Juventus” iegādājies franču uzbrucēju Kingsliju Komanu, kuru vācu vienība pirms tam īrēja, vēsta “Juventus”.

Pašlaik 20 gadus vecais Komans “Bayern” klubā spēlē jau kopš 2015.gada, taču viņš bija īrē no “Juventus” komandas, kuras sastāvam viņš pievienojās 2014.gadā, bet nespēja tajā nostiprināties. Tomēr tagad Minhenes vienība nolēmusi izpirkt talantīgā futbolista līgumu no Turīnas kluba, par to samaksājot 21 miljonu eiro. Līgums ar spēlētāju noslēgts līdz 2020.gadam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Divu sezonu laikā Komans, kurš spēle arī malējā pussarga pozīcijā, vācu futbola flagmanī aizvadījis kopumā 58 spēles un guvis astoņus vārtus.

Komans pēdējos divus gadus regulāri spēlējis arī Francijas izlasē, turklāt pērn tika izraudzīts dalībai Eiropas čempionāta finālturnīram. Kopumā viņš valstsvienībā 11 spēlēs iesitis vienus vārtus.

Zīmīgi, ka “Juventus” komandai Komans 2014.gadā pievienojās par velti, jo kā brīvais aģents pārnāca no Francijas kluba Parīzes “Saint-Germain”.

Ar 70 punktiem 30 spēlēs “Bayern” ir Vācijas bundeslīgas līdere, tuvākos sekotājus apsteidzot par astoņiem punktiem. Līdz turnīra beigām atlicis aizvadīt četras kārtas.

SIA “Lieliska dāvana”: drošs un stabils uzņēmums, kas pilda klientiem dotās saistības!

SIA "Lieliska dāvana": drošs un stabils uzņēmums, kas pilda klientiem dotās saistības!

Meklējot dāvanas gada skaistākajiem svētkiem, uzņēmums “Lieliska dāvana” aicina iedzīvotājus tik populārās dāvanu kartes iegādāties tikai pie uzticamiem un drošiem uzņēmumiem – jau vairāk nekā sešus gadus Latvijas tirgū tāds ir arī lielākais dāvanu karšu tirdzniecības uzņēmums, nacionālais dāvanu eksperts “Lieliska dāvana”.

Lasi vēl