“Bayern” otrajā puslaikā nokārto pārliecinošu uzvaru pret “Chelsea” un sper platu soli pretī ceturtdaļfinālam

TWITTER/BAYERN

Otrdien UEFA Čempionu līgas izslēgšanas spēlēs ar pārliecinošu panākumu sāka Minhenes “Bayern”, ieliekot stabilus pamatus iekļūšanai ceturtdaļfinālā.

“Bayern” pirmajā astotdaļfināla spēlē izbraukumā ar 3:0 sakāva Londonas “Chelsea”.

Ceļu pretī uzvarai minhenieši sāka otrā perioda ievadā, kad pēc Roberta Levandovska piespēlēm vārtus 51. un 54. minūtē guva Seržs Njabrī. Tikmēr 76. minūtē ar precīzu sitienu izcēlās ar pats Levandovskis, izmantojot elegantu Alfonso Deivisa piespēli.

Maču vēl nepatīkamāku “Chelsea” futbolistiem padarīja Markosa Alonso sarkanā kartīte par rupjību 82. minūtē.

Atbildes spēli Minhenē abas komandas aizvadīs 18. martā.