Barselonas burvis Mesi piedalās piecu vārtu gūšanā, ”Barca” iznīcina “Valladolid”

AP/SCANPIX

“Barcelona” otrdien svinēja pārliecinošu uzvaru Spānijas futbola čempionāta spēlē, savā ”Camp Nou” stadionā ar 5:1 sagraujot “Valladolid” un atgriežoties turnīra tabulas pirmajā vietā.

Jau spēles trešajā minūtē 1:0 mājinieku labā ar spēcīgu sitienu panāca Klemāns Lenglē. Pirms tam bumbu soda laukumā iecentrēja Lionels Mesi, tai ar vairākiem atsitieniem nonākot Lenglē rīcībā. 15.minūtē pēc soda sitiena Marks Andrē ter Štēgens nespēja aizsist bumbu projām no vārtiem, kā rezultātā Kiko Olivass no pāris metriem izlīdzināja rezultātu.

Spēles 29.minūtē pēc Mesi piespēles Arturo Vidals apsteidza pretinieku aizsargus un atguva laukuma saimniekiem vadību. Piecas minūtes vēlāk Mesi ar izcilu brīvsitienu dubultoja barseloniešu vadību.

Tāpat Mesi guva arī nākamos vārtus, kad 75.minūtē, atrodoties ar muguru pret vārtiem, saņēma Ivana Rakitiča piespēli, pagriezās un raidīja bumbu tīklā. Argentīniešu superzvaigzne gan neapstājās un divas minūtes vēlāk Luiss Svaress pēc viņa piespēles panāca 5:1.