“Barcelona” un Madrides “Atletico” spēlē neizšķirti, par Spānijas čempionāta līderiem kļūst “Sevilla” futbolisti

EPA/SCANPIX

“Sevilla” komanda izmantoja konkurentu neveiksmes aizvadītās nedēļas nogales mačos un pārņēma vadību Spānijas futbola čempionāta kopvērtējumā.

“Sevilla” futbolisti kārtējā Spānijas čempionāta mačā svētdien savā laukumā ar 1:0 pārspēja Valjadolidas “Real” vienību. Vienīgos vārtus šī mača 30.minūtē iesita Andrē Silva, kuram tie bija astotie vārtu šosezon.

“Sevilla” pārsvars pēc spēles beigām varēja būt vēl lielāks, tomēr mājinieki pirmajā puslaikā neizmantoja vairākas labas vārtu gūšanas iespējas, bet spēles otrajā pusē Valjadolidas “Real” futbolisti pretiniekiem vairākkārt lika panervozēt.

Sestdien Madrides “Real” viesos ar rezultātu 0:3 negaidīti piekāpās “Eibar” komandai.

Uzvarētājiem vārtus guva argentīnietis Gonsalo Eskalante, Serhio Enrihs un Garsija Kike. Visi trīs vārti tika gūti pēc piespēlēm no malām.

Smagais zaudējums nāca nepilnas divas nedēļas pēc tam, kad “Real” ar komandas jauno galveno treneri Santjago Solari noslēdza līgumu līdz 2021.gadam.

Solari vadībā karaliskais klubs bija izcīnījis trīs uzvaras pēc kārtas, bet tagad atkal ciesta kārtējā neveiksme. “Real” pirmo reizi kopš 2003./2004.gada vienas Spānijas čempionāta sezonas laikā zaudējusi vismaz trīs spēles ar trīs vārtu starpību.

Tikmēr “Barcelona” sestdien viesos nospēlēja neizšķirti 1:1 ar Madrides “Atletico”. Mača 77.minūtē laukuma saimniekus vadībā izvirzīja Djego Kosta, kurš bija precīzs ar galvu pēc stūra sitiena, bet Barselonas klubam izcēlās franču uzbrucējs Usmans Dembelē pēc argentīnieša Lionela Mesi piespēles izrāva neizšķirtu.

Vēl sestdien “Valencia” mājās ar 3:0 apspēlēja Madrides “Rayo Vallecano”, divus vārtus gūstot Santi Minam, bet “Levante” viesos nospēlēja neizšķirti 2:2 ar “Huesca”.

Spānijas čempionāta kopvērtējuma vadībā ar 26 punktiem 13 mačos tagad ir “Sevilla”, bet no tās par punktu atpaliek “Barcelona”, kamēr 24 punkti ir “Atletico” kontā. Ceturtā ar 23 punktiem ir “Alaves”, savukārt tālāk ar 21 punktu ir Barselonas “Espanyol”, bet pirmo sešinieku ar 20 punktiem noslēdz “Real”.