Komentāri
Barcelona supertrio Mesi, Neimārs, Svaress Čempionu līgā tiekas ar Arsenal
Foto: AFP/SCANPIX

Otrdien UEFA Čempionu līgā notiks divas no atlikušajām četrām astotdaļfināla pirmajām spēlēm. Londonas Arsenal savā Emirates stadionā tiksies ar visa turnīra galvenajiem favorītiem Barcelona un Itālijas un Vācijas čempionu duelī Turīnas Juventus spēlēs ar Minhenes Bayern.

Ilvars Koscinkevičs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Teiksim kā ir – raugoties no Arsenal pozīcijām, astotdaļfināla pāru izlozes rezultāts bijis skarbs iznākums Londonas komandai, kas jau gadiem sapņo, ka nu beidzot šī būs viņu sezona UEFA Čempionu līgā, taču nekādi neizdodas izrauties no apburtā loka. Arsenal jau piecas sezonas pēc kārtas turnīrā apstājusies tieši astotdaļfinālā… Pat komandas galvenais treneris Arsēns Vengers neslēpj, ka pretiniece Barcelona ir ne tikai dueļa, bet arī visa turnīra superfavorīte. Taču futbols ir pārsteigumiem bagāta spēle, tāpēc Vengers cer, ka lielisks sniegums aizsardzībā un kvalitatīva pārdrošība uzbrukumā dos rezultātu. Barcelona galvenajam trenerim Luisam Enrikem, kura padotie nav zaudējuši jau 32 spēlēs pēc kārtas, šķiet, pirms mača ap sirdi ir daudz vieglāk – vien atliek pateikt ”abrakadabra”… Uzbrukuma trio Mesi, Neimārs un Svaress šosezon kopā guvuši jau 91 vārtus! Komandas, kas 2006. gadā tikās finālā, droši vien sarūpēs superkauju. Visticamāk, rezultatīvu!”

Jānis Vuguls, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Viena no astotdaļfinālā gaidītakajām spēlēm, kurā tiekas divi pasaules futbola grandi – Turīnas Juventus un Minhenes Bayern. Abas komandas šobrīd ir savu valstu čempionu statusā un arī šogad abas pārliecinoši dodas pakaļ  zeltam. Turīnas galvenais treneris Masimiliano Alegri paredz skatāmu spēli ar daudz vārtu guvumiem. Ļoti ticams scenārijs, ņemot vērā Bayern iespaidīgo uzbrukuma līniju un robus aizsardzībā. Uz šo spēli Vācijas čempioni ierodas bez trim savainotiem centra aizsargiem.”

UEFA Čempionu līgas spēles kanālā VSB:

Otrdien, 23.februārī

21:35 Arsenal – Barcelona

23:45 Turīnas Juventus – Minhenes Bayern

Trešdien, 24.februārī

21:35 Eindhoven – Madrides Atletico

23:45 Kijevas Dynamo – Manchester City

Lasi vēl