“Barcelona” supertalants Fati kļūst par ČL rekordistu, “Barcelona” aizsūta “Inter” uz Eiropas līgu

ZUMAPRESS/SCANPIX

UEFA Čempionu līgas F grupas mačā ”Barcelona” otrdien izbraukumā ar 2:1 uzvarēja Milānas ”Inter”, aizsūtot Itālijas klubu uz Eiropas līgas izslēgšanas turnīru.

Karls Peress 23.minūtē izvirzīja “Barcelona” vadībā, bet Romelu Lukaku pirmā puslaika izskaņā izlīdzināja rezultātu.

Uzvaras vārtus uzreiz pēc nākšanas uz maiņu guva “Barcelona” supertalants Ansu Fati, kurš 17 gadu un 40 dienu vecumā kļuva par visu laiku jaunāko vārtu guvēju Čempionu līgā.

Iepriekšējais rekords – 17 gadi un 194 dienas – piederēja Pirejas “Olympiacos” futbolistam Pīteram Ofori-Kvajē.