“Barcelona” piekāpjas “La Liga” jaunpienācējai “Granada”, nespējot izcīnīt panākumu septītajā izbraukuma mačā pēc kārtas

FC GRANADA

Vēsturiski neveiksmīgo Spānijas “La Liga” sezonas startu turpina čempionvienība “Barcelona”, kas šoreiz ar 0:2 piekāpās līgas jaunpienācējai “Granada”.

Spānijas superklubam šis ir sliktākais sezonas sākums pēdējo 25 gadu laikā. Tāpat komanda nav spējusi izcīnīt panākumu jau pēdējās septiņās izbraukuma spēlēs pēc kārtas, pēdējo reizi uzvaru pretinieku laukumā svinot aprīlī.

Tikmēr pagājušās sezonas pēc spēka otrās līgas vicečempione “Granada” pateicoties panākumam šobrīd atrodas “La Liga” līderpozīcijās.

Spēles rezultātu jau otrajā minūtē atklāja Ramons Azizs, savukārt Alvaro Vadiljo 66.minūtē realizēja 11 metru soda sitienu.