“Barcelona” pārliecinoši apspēlē “Valencia” futbolistus

AP/SCANPIX

Titula īpašniece “Barcelona” sestdien Spānijas čempionāta spēlē ar 5:2 pārliecinoši uzvarēja “Valencia” futbolistus.

Jau otrajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja 16 gadus un 318 dienas vecais futbolists Ansu Fati, kurš saņēma piespēli no Frenkija de Jonga, no aptuveni 11 metriem triekdams bumbu vārtos. Piecas minūtes vēlāk šis pats duets līdzīgā epizodē guva otros vārtus, taču šoreiz mājiniekiem izcēlās nīderlandiešu futbolists.

Puslaika otrajā pusē, 27.minūtē, Kevins Gameiro saņēma piespēli starp “Barcelona” aizsargiem un nonāca viens pret Andrē ter Štēgenu, raidīdams bumbu mājinieku vārtos. Tiesa, 51.minūtē Žerārs Pikē bija pirmais pie viesu vārtsarga atsistās bumbas un atjaunoja divu vārtu pārsvaru.

Pēdējos divus vārtus barseloniešiem guva Luiss Svaress. Vispirms urugvajietis 61.minūtē izcēlās ar viltīgu un pēkšņu sitienu no soda laukuma robežas, bet 82.minūtē viņš atzīmējās ar vēl vienu pustālu sitienu. Kompensācijas laikā Maksimiliano Gomess vienus vārtus atguva, taču tas netraucēja mājiniekiem svinēt uzvaru.