“Barcelona” nespēj uzvarēt ”Benfica” pirmajā ČL mačā ar Čavi pie stūres

ZUMAPRESS/SCANPIX

Spānijas futbola klubs “Barcelona” otrdien nespēja tikt pie uzvaras UEFA Čempionu līgas mačā.

Barselonas futbolisti savā laukumā spēlēja neizšķirti 0:0 (0:0) ar Lisabonas “Benfica” vienību.

Nedēļas nogalē pie “Barcelona” stūres debitēja kluba leģenda Čavi, kurš otrdien pirmo reizi savu komandu vadīja UEFA Čempionu līgas mačā.

Pirmajā puslaikā rezultāts varēja mainīties divas reizes. Vispirms pēc stūra sitiena bumbu vārtos trieca “Benfica” aizsargs Nikolass Otamendi, taču tiesneši uzskatīja, ka bumba pirms tam bija šķērsojusi gala līniju. Otrā laukuma galā vienā no epizodēm Jusufs Demirs norībināja vārtu pārliktni.

Septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām Ronalds Arauho ieraidīja bumbu viesos vārtos, bet aizmugures situācijas dēļ rezultāts palika nemainīgs. Kompensācijas laikā izcilu iespēju izraut uzvaru izniekoja “Benfica” futbolisti, Harisam Šeferovičam pēc izgājiena divatā pret vienu pretinieku aizsargu sitot bumbu garām vārtiem.

Otrā šīs grupas spēlē Covid-19 skartā Minhenes “Bayern”, kas jau nodrošinājusi vietu izslēgšanas turnīrā, viesos ar rezultātu 2:1 (2:0) uzvarēja Kijevas “Dynamo”.

Sniega piemeklētajā Kijevā pirmie vārti tika gūti 14.minūtē, kad ar sitienu atmuguriskā akrobātiskā lēcienā viesus vadībā izvirzīja Roberts Levandovskis. Trīs minūtes pirms puslaika beigām Kingslijs Komans ar sitienu no vārtsarga laukuma stūra panāca 2:0, bet 70.minūtē pēc veiksmīgas izspēles Deniss Garmašs vienus vārtus atguva.

E apakšgrupā uzvaru nodrošinājusi “Bayern”, kurai ir 15 punkti piecās spēlēs, “Barcelona” guvusi septiņus punktus, “Benfica” piecus un “Dynamo” – vienu.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. "Torpedo" – Rīgas "Dinamo"

Rīgas ”Dinamo” izbraukuma mača "bullīšu" sērijā uzvar Sanda Ozoliņa "Torpedo"

Porziņģa ”Mavericks” sagrauj "Pelicans" un uzstāda vēsturisku rekordu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas "Dinamo" – "Severstal"

Latvijas Lāzers ar teicamu precizitāti palīdz "Wizards" uzvarēt "Timberwolves"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. LATVIJA - SLOVĀKIJA

Pirmsspēles apskats: "Torpedo" patīk spēlēt gaisīgu, piespēlēm bagātu un meistarīgu hokeju

"Manchester United" premjerlīgas mačā ar VAR iejaukšanos divās svarīgās epizodēs uzvar "Arsenal"

Skaisti Masuaku vārti ļauj "West Ham" pārspēt "Chelsea", Origi kompensācijas laikā izrauj "Liverpool" uzvaru pār "Wolverhampton"

Krikunova debijā Rīgas "Dinamo" "bullīšu" sērijā piekāpjas "Severstal"

Fantastisks Lomaža sniegums ļauj Latvijai FIBA PK kvalifikācijas mačā uzvarēt Slovākiju

Pirmsspēles apskats: "Dinamo" pret "Severstal" cīņā vedīs jauns galvenais treneris Krikunovs