Komentāri
“Barcelona” gatavojas padarīt Mesi par pasaulē vislabāk apmaksāto futbolistu
Foto: AFP/LETA

Spānijas futbola grands “Barcelona” ir gatavs padarīt Lionelu Mesi par pasaulē vislabāk apmaksāto spēlētāju, lai noturētu argentīniešu superzvaigzni sastāvā, izteicies vienības prezidents Hoseps Bartomeu.

“Leo Mesi ir labākais [spēlētājs] futbola vēsturē un vēlamies, lai viņš paliktu ar mums,” otrdien žurnālistiem pauda Bartomeu. Pēdējos mēnešos “Barcelona” līdz 2021.gadam pagarinājusi līgumus ar rezultatīvo Urugvajas uzbrucēju Luisu Svaresu un daudzu iekāroto brazīliešu uzbrucēju Neimars, tomēr pieckārtējā pasaules labākā futbolista Mesi kontrakts joprojām ir spēkā vien līdz 2018.gadam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šis Mesi bijis juceklīgs gads un vasarā viņš kopā ar tēvu Horhi par izvairīšanos no nodokļu maksāšanas Spānijā saņēma nosacītu 21 mēneša cietumsodu. “Nedomāju, ka šī nodokļu lieta atstās iespaidu [uz līguma pagarināšanu], jo Leo zina, es zinu un mēs visi zinām, ka viņš nav darījis neko aizliegtu, teica Bartomeu, paužot cerību, ka Mesi savu karjeru noslēgs tieši Katalonijas komandā. “Ja mums būtu pasaules labākais futbolists, kurš šeit aizvadītu visu karjeru, tas būtu stāsts, ko stāstīt nākamajām paaudzēm.”

Tāpat otrdien Spānijas tiesa apstiprināja vienošanos, ka par 2013.gadā notikušo koruptīvo Neimara pāreju uz Katalonijas komandu “Barcelona” samaksās 5,5 miljonu eiro lielu sodu, izvairoties no citām apsūdzībām. Līdz ar to kļuvis skaidrs, ka Bartomeu un viņa priekštecim Sandro Roseljam vairs nedraud cietumsods.

Neimars uz “Barcelona” pārcēlās 2013.gadā no “Santos” vienības, kad spāņu klubs par viņa iegūšanu it kā esot samaksājis 57,1 miljonu eiro, no kuriem 40 miljonus saņēma futbolista ģimene. Tomēr Spānijas prokuratūra ir pārliecināta, ka patiesā darījuma summa bija vairāk nekā 83 miljoni eiro, tai tiekot sadalītai atsevišķos līgumos. Arī Neimaram prokuratūra bija pieprasījusi divu gadu cietumsodu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl