”Barcelona” atradusi un izaudzinājusi jauno Čavi?

Komentāri

Futbola klubs ”Barcelona” var lepoties ar vēl vienu nākotnes superzvaigzni – 13 gadus jauno pussargu Ksavi Simonsu. Nīderlandiešu futbolists apveltīts ar lielisku prasmi pārredzēt laukumu un izdarīt teicamas piespēles. Tāpēc Simonss tiek salīdzināts ar kluba leģendu Čavi.

Čavi Ernandess Katalonijas klubā pavadīja 24 gadus un ilgus gadus bija ”Barcelona” vienības kapteinis. Čavi bija pazīstams kā vidējās līnijas maestro. Tikmēr Ksavi Simonss tikai 13 gados ir U-14 komandas līderis un kapteinis. Jauno talantu noskatījis arī Anglijas Premjerlīgas grands ”Chelsea”, taču, visticamāk, puiku konkurentiem nepārdos ne par kādu cenu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl