Austrijas futbolisti sabojā Noieram atgriešanos laukumā Vācijas izlasē

EPA/LETA

Aktīvi turpinoties pārbaudes spēlēm futbolā, neveiksmi atgriešanās spēlē pēc traumas sestdien vakarā piedzīvoja vārtsargs Manuels Noiers un Vācijas izlase, izbraukumā piekāpjoties Austrijai.

Viens no Vācijas izlases līderiem Noiers savainojuma dēļ valstsvienības rindās nebija spēlējis kopš 2017. gada septembra. Tas gan neliedza viņam iekļūt izlases sastāvā Pasaules kausa izcīņai.

Mača rezultātu atklāja vācieši, kad Mesuts Ezils 11. minūtē ar skaistu sitienu guva vārtus, bet otrajā puslaikā Austrija divreiz sita precīzi – atzīmējās Martins Hinteregers un Alesandro Šepfs – 2:1.

Zīmīgi, ka Vācija, kas ir viena no Pasaules kausa favorītēm, nav spējusi tikt pie uzvaras jau piecās spēlēs pēc kārtas.

VIDEO

2014.gada Pasaules kausa ieguvēja Vācija finālturnīrā spēkosies vienā grupā ar Meksiku, Zviedriju un Dienvidkoreju.