UEFA Čempionu līgas pusfināla atbildes spēlē panākumu izcīnījusi Madrides ”Atletico”, kas savā laukumā ar 2:1 apspēlēja Madrides ”Real” futbolistus. Taču divu spēļu summā ar 4:2 triumfēja ”Real” un turnīra finālā spēkosies ar ”Juventus” komandu.

”Atletico” vienībai padevās izcils sākums. Vispirms 12. minūtē Sauls Niguezss atklāja spēles rezultātu, bet divas minūtes vēlāk Antuāns Grīzmans no 11 metru soda sitiena atzīmes panāca jau 2:0, atgriežot intrigu divu spēļu summā. Tomēr pirmā puslaika izskaņā, 42. minūtē, Isko vienus vārtus ”Real” komandai atguva. Otrajā puslaikā rezultāts nemainījās un finālā iekļuva ”Real” vienība.