“Atletico” ar drošu sniegumu apspēlē grimstošo “Barcelonu”

AFP/SCANPIX

Spānijas futbola čempionāta nedēļas nogales lielajā mačā Madrides “Atletico” ar 2:0 pārspēja “Barcelona”, sarūpējot kārtējās nedienas Katalonijas klubam.

Vārtus guva Tomā Lemārs un Luiss Svaress, kuram tie bija pirmie vārti “La Liga” pret savu bijušo komandu.

Lai kā arī Barsai būtu klājies sezonas ievadā, līdz šim tā vismaz bija izvairījusies no zaudējumiem “La Liga” mačos, bet šovakar tas neizdevās. “Barcelona” Spānijas čempionāta tabulā noslīdējusi uz devīto vietu, kamēr “Atletico” ar šo uzvaru punktu ziņā panāca līdervienību Madrides “Real”, kurai gan par vienu aizvadītu spēli mazāk.

“Atletico” vadībā izvirzījās 23. minūtē, kad “Barcelona” nesaprašanos aizsardzībā izmantoja Tomā Lemārs.

Pirmā puslaika beigās Barsas aizsardzība vēlreiz tika sodīta, un šoreiz to paveica Luiss Svaress, Urugvajas uzbrucējs, kurš pirms gada “Barcelona” izrādījās nevajadzīgs. Svaress savus pirmos vārtus pret “Barcelona” komandu guva ātrajā pretuzbrukumā, kurā Lemārs viņam eleganti izkārtoja pozīciju vienam pret vārtsargu, un Svaress pārliecinoši apspēlēja ter Štēgenu.

Otrais puslaiks tika aizvadīts ar milzīgu “Barcelona” milzīgs teritoriālo pārsvaru. Vārtu guvumam tuvu nonāca Filipe Koutinju, bet viņa sitienu atvairīja Jans Oblaks, un Barsa tā arī pabeidza maču ar tikai diviem sitieniem vārtu rāmī. “Barcelona” kontrolēja bumbu 71% spēles laika, kamēr madridieši tikai 29%.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Jokerit” – Rīgas ”Dinamo”

Rīgas ”Dinamo” Helsinkos pārliecinoši zaudē “Jokerit”

Porziņģa labais sniegums palīdz ”Mavericks” pārspēt "Raptors" un izcīnīt pirmo uzvaru sezonā

„Liverpool“ iesit piecus vārtus un pazemo „Manchester United“ viņu mājās

Negumeranu ''UFC Vegas41'' ietvaros jau pirmajā raundā nokautē Villanuevu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Severstal” – Rīgas ”Dinamo”

Eleganta piespēle starp Porziņģa kājām iekļūst NBA TOP 10

Pirmsspēles apskats: "Jokerit" ir tādi ieroči, kādu nav daudzām komandām

Kas par UFC dueli! Vetori aizraujošā piecu raundu cīņā pārspēj Kostu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ” Metallurg”

Rīgas ”Dinamo” trešo reizi sezonā piekāpjas "Severstal"

"Dinamo" ģenerālmenedžeris Buncis: Tuvākās spēles aizvadīsim ar esošo treneru kolektīvu