Brazīlijas futbola klubs “Chapecoense”, kuras lielākā daļa spēlētāju novembra beigās gāja bojā aviokatastrofā, otrdien “Recopa Sudamericana” jeb Dienvidamerikas klubu turnīru superkausa pirmajā spēlē savā laukumā ar 2:1 (1:0) pārspēja Kolumbijas vienību Medeljinas “Atletico Nacional”, pie kuras tā devās traģēdijas dienā.

Mača rezultātu spēles 24.minūtē atklāja “Chapecoense” aizsargs Reinaldu, bet “Atletico Nacional” pussargs Maknellijs Torress otrā puslaika sākumā izlīdzināja rezultātu. Tiesa, pēdējais vārds šajā spēlē piederēja Šapeko vienībai, 16 minūtes pirms pamatlaika beigām ar vārtu guvumu izceļoties Luisam Otavio.

“”Chapecoense” un “Atletico Nacional” komandas uz mūžiem būs māsas,” pirms mača teica Šapeko pilsētas mērs Lusjānu Buligons, kurš bija uzvilcis pretinieku komandas kreklu.

“Šapeko un Brazīlija tagad ir mūsu mājas. Pēc šīs lielās traģēdijas ir dzimusi mūsu draudzība,” atzīmēja Medeljins mērs Federiko Gutjeress, kurš bija “Chapecoense” kreklā.

“Negaidiet lidmašīnas katastrofu, lai kādam lūgtu piedošanu vai pateiktu, ka mīliet viņu. Negaidiet traģēdiju, lai kādu apskautu, noskūpstītu un izrādītu mīlestību, kas beigu beigās uzvar,” teica aviokatastrofā izdzīvojušais Šapeko vienības aizsargs Netu.

Tikmēr vārtsargs Džeksons Folmans, kurš aviokatastrofā zaudēja daļu labās kājas, aicināja tribīnes veltīt aplausus bojāgājušajiem. Savukārt “Chapecoense” fani veltīja pateicības dziesmu kolumbiešiem par palīdzību, ko tie sniedza pēc aviokatastrofas.