Komentāri
Astafjevs pēc neveiksmīgā sezonas sākuma pamet FK Jelgava
Foto: LETA

Pēc paša vēlēšanās, bet uz abpusējas vienošanās pamata darbu futbola klubā Jelgava noslēdzis galvenais treneris Vitālijs Astafjevs, otrdien paziņoja komanda.

Jelgava neveiksmīgi sākusi SynotTip Latvijas futbola virslīgas sezonu, pirmajos astoņos mačos piedzīvojot piecus zaudējumus, tādējādi komanda kopvērtējumā ieņem pirmspēdējo vietu. Par komandas galvenā trenera vietas izpildītāju kļuvis Dāvis Caune, kuram asistēs Andrejs Piedels un Dmitrijs Kalašņikovs. Astafjeva vadībā Jelgavas klubs izcīnīja virslīgas bronzas medaļas 2014.gadā, pērn uzvarēja Latvijas kausa izcīņā, kur arī šogad izdevies sasniegt finālu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jelgavas kluba direktors Jānis Vuguls atzīst, ka trenera aiziešana ir ļoti nepatīkama. Tas ir ļoti skumjš brīdis klubam, ņemot vērā to, kas kopīgi divu gadu laikā ir sasniegts. Vitālijs ar savu darbu no pirmās līdz pēdējai dienai mums iemācīja to, kas ir profesionālais futbols. Vēlam trenerim veiksmi turpmākajā karjerā un ticam, ka tiks izcīnītas vēl daudzas trofejas. Klubs šajā brīdī pilnībā koncentrējas gaidāmajam Latvijas kausa izcīņas finālam svētdien Slokā. Nākamo maču Jelgava aizvadīs svētdien, Latvijas kausa izcīņas finālā tiekoties ar Jūrmalas Spartaku.

Lasi vēl