Arteta svin pirmo panākumu pie “Arsenal” stūres; Žezuss ar diviem vārtiem septiņās minūtēs nodrošina “City” uzvaru

PREMIER LEAGUE

Trešdienas vakara Anglijas premjerlīgas spēlēs panākumus svinējušas “Arsenal” un “Manchester City”.

“Arsenal” ar 2:0 sakāva “Manchester United” , sagādājot pirmo uzvaru galvenajam trenerim Mikelam Artetam. Astotajā minūtē rezultātu atklāja Nikolā Pepē, savukārt pirmā puslaika noslēgumā pārsvaru dubultoja Sokratis Papastatopuls.  “Arsenal” panākums ļāva pakāpties uz desmito vietu līgas tabulā, tikmēr  “United” saglabāja piekto pozīciju.

“Manchester City” mājās ar 2:1 pārspēja “Everton”. “City” uzvaru kaldināja Gabriels Žezuss, ar vārtu guvumiem izceļoties 51. un 58.minūtē. “Everton” rindās vienīgais rezultatīvais sitiens Rišarlisona kontā 19 minūtes pirms pamatlaika beigām. “City” kopvērtējumā saglabā trešo vietu, jo panākumu trešdien izcīnīja arī tuvākā konkurente “Leicester City” (3:0 pret “Newcastle”). Savukārt “Everton” nokrita vietu zemāk, šobrīd atrodoties 11.pozīcijā.

Anglijas premjerlīgas futbola čempionāta trešdienas spēļu rezultāti.

Mančestras “City” – Liverpūles “Everton” 2:1 (0:0);

Londonas “Arsenal” – Mančestras “United” 2:0 (2:0);

Noridžas “City” – Londonas “Crystal Palace” 1:1 (1:0);

Vesthemas “United” – “Bournemouth” 4:0 (3:0);

Ņūkāslas “United” – Lesteras “City” 0:3 (0:2);

“Southampton” – Totenhemas “Hotspur” 1:0 (1:0);

“Watford” – Vulverhemptonas “Wanderers” 2:1 (1:0);

Braitonas un Havas “Albion” – Londonas “Chelsea” 1:1 (0:1);

“Burnley” – Birmingemas “Aston Villa” 1:2 (0:2).