”Arsenal” zaudē ”Leicester City” un sarežģī sev dzīvi cīņā par TOP 4 un Čempionu līgu

REUTERS/SCANPIX

Londonas ”Arsenal” svētdien Anglijas Premjerlīgas izbraukuma mačā ar 0:3 zaudēja ”Leicester City”, sarežģījot sev dzīvi cīņā par TOP 4 un vietu Čempionu līgā.

Spēles 59.minūtē Juri Tīlemans pēc teicamas Džeimsa Medisona piespēles pirmo reizi pārspēja ”Arsenal” vārtsargu Berndu Leno.

Mačā izskaņā vēl divus vārtus guva Džeimijs Vārdijs. Vispirms, saņēmis bumbu pēc tāla vārtasarga Kaspera Šmeihela sitiena, Vārdijs trāpīja pa pārliktni, un tad jau ar galvu sita bumbu vārtos. Kompensācijas laika 5.minūtē Rikardo Pereira soda laukumā izdarīja precīzu piespēli, un Vārdijam vien atlika pielikt kāju – 3:0, skaista Lapsu uzvara!