“Arsenal” Londonas derbijā apspēlē “Chelsea” un izcīna pirmo uzvaru astoņos mačos

PA WIRE / PA IMAGES / SCANPIX

“Arsenal” sestdien Anglijas Premjerlīgas Londonas derbijā ar 3:1 apspēlēja “Chelsea”, izcīnot pirmo uzvaru astoņās spēlēs.

“Arsenal” vadībā izvirzījās 34.minūtē, Aleksandram Lakazetam precīzi izpildot 11 metru soda sitienu. Pēc desmit minūtēm Granits Džaka ar soda sitienu Lielgabalnieku pārsvaru dubultoja.

Otrajā puslaikā Bukajo Saka ar negaidītu sitienu pārsteidza “Chelsea” vārtsargu Eduardu Mendī, panākot jau 3:0 mājnieku labā.

85.minūtē Temijs Abrahams pārspēja arī “Arsenal” vārtsargu Berndu Leno. Kompensācijas laikā “Chelsea” bija iespēja samazināt rezultāta starpību līdz minimumam, taču Žoržinju sisto “pendeli” atvairīja Leno.