“Arsenal” atspēlējas un derbijā izcīna pirmo uzvaru jaunajā Anglijas Premjerlīgas sezonā

Reuters/Scanpix

Anglijas Premjerlīgā futbolā sestdien pie pirmās uzvaras jaunajā sezonā tika Londonas “Arsenal”, kas ar 3:1 pārspēja citu Londonas vienību Vesthemas “United”.

Mača rezultātu 25.minūtē atklāja viesu futbolists Marko Arnautovičs no Austrijas, kurš precīzi sita no distances. Piecas minūtes vēlāk rezultāts kļuva 1:1, kad vārtu priekšā nepieskatīts savu momentu izmantoja spānis Načo Monreāls.

Spēles 70.minūtē “Arsenal” pirmo reizi šajā sezonā izvirzījās vadībā, neveiksmīgi bumbu savos vārtos raidīja “United” aizsargs Issa Diops, savukārt kompensācijas laikā trešos vārtus mājiniekiem guva uz maiņu nākušais anglis Denijs Velbeks.

VIDEO

Citā spēlē Lesteras “City” ar 2:1 izbraukumā uzvarēja “Southampton”, Liverpūles “Everton” viesos spēlēja neizšķirti 2:2 ar “Bournemouth”, savukārt Hadersfīlsas “Town” un Kārdifas “City” bezvārtu neizšķirtā uzvarētāju nenoskaidroja.

Trešās kārtas spēles turpinās vēl svētdien un pirmdien.