Komentāri

Anglijas kausa izcīņas finālā iekļuvusi ”Arsenal” vienība, kas ”Wembley” stadionā 80 tūkstošu skatītāju priekšā pagarinājumā ar 2:1 apspēlēja ”Manchester City” futbolistus. Uzvaras vārtus papildlaikā guva Aleksis Sančess.

62. minūtē Serhio Agvero pēc teicamas Jajā Turē piespēles izrāvās aci pret aci ar Petru Čehu un eleganti pārspēja ”Arsenal” vārtu vīru. Desmit minūtes vēlāk Načo Monreāls noslēdza ”lielgabalnieku” kombināciju, panākot 1:1. Komandas nespēja uzvarētāju noskaidrot 90 minūšu laikā, tāpēc bija jāaizvada pagarinājums. Papildlaikā veiksmīgāka bija ”Arsenal” vienība, kas guva vēl vienus vārtus, nodrošinot vietu Anglijas kausa finālā. Cīņā par trofeju mūs sagaida Londonas derbijs! ”Chelsea” pret ”Arsenal”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl