Komentāri
Arī pēc apelācijas izskatīšanas Rīgas un Daugavpils Daugava paliek bez licencēm
Foto: LETA

Rīgas un Daugavpils Daugavas vienībām arī pēc apelāciju izskatīšanas nav piešķirtas licences dalībai jaunās sezonas Latvijas SMScredit.lv Virslīgas futbola čempionātā, līdz ar to sacensībās piedalīsies astoņas komandas.

Kā vēsta Latvijas Futbola federācija (LFF), licence piešķirta Rīgas Skonto komandai, kurai iepriekš tā parādsaistību dēļ tika noraidīta. Lēmums ir galīgs un nav pārsūdzams.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā zināms, licences visām trim komandām netika piešķirtas pirms divām nedēļām, bet pagājušajā nedēļā tās iesniedza apelācijas.

Abām Daugavām licences nebija izsniegtas pēc vairākiem noteikuma punktiem. Daugavpils komandai šobrīd nav savas jaunatnes komandas, kā arī nav noslēgts līgums par nākamās sezonas mājas spēļu stadiona lietošanu, turklāt Latgales klubs nav izpildījis administratīvo un personāla un finanšu kritērijus.

Savukārt Rīgas Daugavai šobrīd nav kvalificēta galvenā trenera, kā arī viņa palīga, turklāt rīdzinieki arī nav nokārtojuši finansiālās saistības ar līgumiem, kas noslēgti līdz 31. decembrim.

Kā zināms, pērnajā sezonā abas Daugavas un Jūrmala regulāri tika minētas saistībā ar nelikumīgu spēļu rezultātu ietekmēšanu. Jūrmala pēc vairākiem punktu sodiem izkrita no virslīgas, bet LFF pārstāvji jau iepriekš netieši atklājuši, ka komandas saistībā ar aizdomām par rezultātu izslēgšanu no čempionāta ir grūti izslēgt, tāpēc tiek meklēti citi argumenti.

Līdz ar to gaidāmajā sezonā virslīgā startēs pašreizējie čempioni Ventspils, kā arī Liepāja, Jelgava, Jūrmalas Spartaks, Gulbene, Metta/Latvijas Universitāte, Daugavpils un Skonto.

Jau pērn Skonto un Daugavpils Daugava komandas nesaņēma licences, jo rīdziniekiem nebija izpildītas finansiālās saistības, bet Latgales klubam nebija tā struktūrā ietilpstoša jaunatnes akadēmija. Pēc tam abas vienības iesniedza apelācijas, pēc to izskatīšanas abiem klubiem tomēr tiekot pie iespējas spēlēt virslīgā.

Lasi vēl