Komentāri
Argentīniešu futbolists atsakās pūst “trubiņā” un iekuļas lielās nepatikšanās
Foto: REUTERS/SCANPIX

Spānijas tiesa futbola kluba Las Palmas uzbrucējam Serhio Arauho piespriedusi deviņu mēnešu cietumsodu par atteikšanos no alkohola pārbaudes pēc auto apturēšanas.

Tiesa, 24 gadus vecajam argentīnietim, visticamāk, nebūs jāsēž aiz restēm, jo Spānijā par nevardarbīgiem noziegumiem sods līdz diviem gadiem tiek izciests ārpus ieslodzījuma. Septembra beigās tika apturēts Arauho vadītais spēkrats, ceļu policijai liekot futbolistam veikt alkohola pārbaudi viņa izelpā. Arauho atsacījās pūst alkometrā, turklāt ceļu policistiem teica, ka Las Palmas prezidents visu atrisināšot.

Šī nav pirmā reize, kad Arauho iekuļas nepatikšanās, kas saistītas ar braukšanu dzērumā. Pirms trim gadiem argentīnietis, kurš tobrīd pārstāvēja Barcelona rezerves komandu, tika pieķerts dzērumā, par ko saņēma sodu un uz astoņiem mēnešiem palika bez autovadītāja apliecības.

Arauho šosezon sešās spēlēs guvis divus vārtus, bet Las Palmas ieņem devīto vietu turnīra tabulā. Pirms divām sezonām Arauho no Argentīnas komandas Boca Juniors tika izīrēts Las Palmas komandai, palīdzot tai izcīnīt vietu Spānijas augstākajā līgā. Pērn jūnijā Las Palmas ar Arauho noslēdza piecu gadu līgumu. Arauho pārstāvējis dažāda vecuma Argentīnas jauniešu izlases, taču pieaugušo valstsvienībā nav debitējis.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl