Komentāri
Argentīnā mikročipēs dedzīgākos futbola līdzjutējus, lai fani ātrāk varētu iekļūt stadionā
FOTO: LETA

Argentīnā – futbola lielvalstī – kādi ļoti īpatnēji jaunumi. Futbola klubs Tigre plāno ieviest jaunu identifikācijas sistēmu saviem kvēlākajiem faniem. Viņiem plecā tiks implantēti mikročipi, lai atvieglotu un paātrinātu iekļūšanu stadionā uz sacensībām.

Kā zināms, argentīniešiem futbols nav tikai sporta veids, tā ir arī sava veida reliģija. Futbola klubs Tigre gājis uz priekšu savā izdomā – kā vēl vairāk uzlabot dzīvi saviem karstākajiem faniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai viņiem nebūtu jāgaida garās rindās pie ieejas stadionā, viņiem piedāvās iespēju plecā implantēt mikročipu. Klubs šo tehnoloģisko jauninājumu nosaucis par ”Kaislības biļeti” uz mūžu, kas esot absolūta nepieciešamība lojālākajiem līdzjutējiem. Pirmais mikročipēšanu izmantojis kluba sekretārs.

Jau drīzumā šis jaunākais tehnoloģiskais ”gadžets” būs pieejams šā kluba faniem. Futbola klubs Tigre dibināts 1902. gadā un atrodas Buenosairesā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl