Komentāri
Arestēts Itālijas futbola kluba Parma prezidents Manenti

Itālijas futbola čempionāta komandas Parma prezidents Džampjetro Manenti trešdien arestēts par naudas atmazgāšanu, palielinot problēmas jau tā finansiālajā krīzē nonākušajam klubam.

Pēc šāda nozieguma atklāšanas Parma vienībai varētu aizliegt aizvadīt atlikušās spēles turnīrā, neļaujot pabeigt Itālijas augstāko čempionātu. Tiesa, prokurori sīkākas detaļas par apcietinājumu nesniedza. Klubam jau iepriekš ir atņemti trīs punkti kopvērtējumā par algu nemaksāšanu spēlētājiem laikus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Marta sākumā Itālijas Profesionālā futbola līga (Lega) nobalsoja par piecu miljonu aizdošanu finansiālās grūtībās nonākušajai Parma komandai. Tiek lēsts, ka kluba parādsaistības sasniegušas simt miljonus eiro, 17 miljoni no tiem ir nenomaksātie nodokļi.

Parma problēmas uzliesmoja februāra sākumā, kad, tuvojoties vienības parādu atmaksas termiņa beigām, to par vienu eiro iegādājās itāliešu biznesmenis Manenti, turklāt īpašnieku maiņa risinājās jau otro reizi šosezon.

Šosezon aizvadītajās 25 spēlēs Parma komanda guvusi vien deviņus punktus, kas tai kopvērtējumā dod pēdējo, 20. vietu. Ja Parma tomēr izstāsies no Itālijas čempionāta, tad visās spēlēs – gan iepriekšējās, gan nākamajās – vienībai tiks piešķirts tehniskais zaudējums ar 0:3.

Vienība 1997.gadā ieguva otro vietu Itālijas čempionātā, bet valsts kausu līdz šim pēdējo reizi izcīnījusi 2002.gadā. Tāpat vēl salīdzinoši nesen – 1995. un 1999. gadā – Parma triumfēja UEFA kausa izcīņā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl