Antons Kurakins spēlēs Skotijas premjerlīgā

Komentāri
Antons Kurakins spēlēs Skotijas premjerlīgā
Foto: F64

Bijušais Latvijas futbola čempiones Ventspils aizsargs Antons Kurakins panācis vienošanos ar Skotijas premjerlīgas klubu Hamiltonas Academical, vēsta vienība.

Klubam uz diviem gadiem pievienojies 25 gadus vecais kreisās malas aizsargs Antons Kurakins no Latvijas, rakstīts kluba sociālās vietnes Twitter oficiālajā profilā. Ar 38 spēlēs izcīnītiem 53 punktiem Academical sezonu noslēdza septītajā vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai gan gadsimta sākumā klubam radās finansiālas problēmas, kā dēļ tas nokļuva trešajā divīzijā, tomēr 2008. gadā vienība atgriezās premjerlīgā. Taču pēc trim gadiem komanda spēcīgāko Skotijas klubu sabiedrībā vietu zaudēja. Pērn Academical atgriešanos premjerlīgā izcīnīja vien pārspēļu fināla atbildes mača pēcspēles 11 metru sitienu sērijā.

Kurakins jūnija beigās aizvadīja pēdējo spēli Ventspils vienībā, atvadoties no tās ar neizšķirtu 1:1 pret Rīgas Skonto. Aizsargs Ventspils vienībai pievienojās 2011. gadā, kad kopā ar komandu kļuva par Latvijas čempioniem. Divus un trīs gadus vēlāk klubs atkārtoja savu panākumu, bet aizpērn kļuva arī par Latvijas kausa ieguvējiem. Tāpat Kurakins kopā ar Latvijas izlasi pērn izcīnīja Baltijas kausu.

Lasi vēl