Anglijas vicečempione ”Liverpool” jauno sezonu iesāk ar pārliecinošu uzvaru pār ”Norwich”

AFP/SCANPIX

Ar Anglijas vicečempiones un Eiropas čempiones ”LIverpool” uzvaru iesākusies jaunā Anglijas Premjerlīgas sezona, izcīnīts pārliecinošs panākums ar 4:1 par līgas jaunpienācēju ”Norwich”.

Visus četrus vārtus mājinieki iespēja gūt jau pirmajā puslaikā – jau 7. minūtē bumbu vārtu virzienā raidīja beļģis Divoks Origi un to neveiksmīgi savos vārtos iesita skots Grants Henlijs, savukārt 19. minūtē pēc teicamas Robertu Firminu piespēles izcēlās Mo Salāhs, vēlāk pēc Salāha izpildīta stūra sitiena precīzs bija Virdžils van Deiks, savukārt 42. minūtē ar galvu pēc teicama Trenta Aleksandra Arnolda centrējuma precīzs bija jau minētais Origi.

Otrais puslaiks noritēja samērā mierīgāk, un vairs nebija jūtams tik liels ”Liverpool” komandas spiediens, turklāt ”Norwich” komandai pat izdevās vienus vārtus atgūt – to izdarīja soms Tēmu Puki, kurš pagājušajā sezonā Anglijas pēc spēka otrajā līgā ”Championship” iespēja gūt 29. vārtus, tādēļ būs interesanti skatīties, vai šī maņa gūt vārtus ”pārnesīsies” arī uz Anglijas spēcīgāko līgu.

Tomēr ”Liverpool” panākumu aizēnoja komandas pirmā vārtsarga Alisona Bekera trauma. Bekers pirmajā puslaikā it kā nevainīgā situācijā raidīja bumbu spēlē ar kāju un izskatījās, ka viņam varētu būt ticis sarauts kāds muskulis. Šobrīd pieejamā informācija vēsta, ka Bekeram būs jāizlaiž jau trešdien gaidāmais UEFA Superkauss pret Londonas ”Chelsea”, kas uzliks lielu atbildību uz komandas otrā numura spāņa Adriana pleciem.

Ar to gan Premjerlīgas pirmā kārta nebeidzas,  TVPlay Sports, TVPlay Sports+ un video satura platformā TVPlay Premium, kā arī pie lielākajiem TV operatoriem varēs vērot arī pārējās atklāšanas spēles: