Anglijas treneris Sautgeits: Astotdaļfināls pret Kolumbiju būs aizraujoša cīņa

0 Komentāru
Anglijas treneris Sautgeits: Astotdaļfināls pret Kolumbiju būs aizraujoša cīņa
REUTERS/LETA

Anglijas un Kolumbijas futbola izlašu savstarpējā spēle Pasaules kausa astotdaļfinālā būs aizraujoša cīņa, uzskata angļu komandas galvenais treneris Gerets Sautgeits.

Anglijas valstsvienība ceturtdien G grupas noslēdzošajā mačā ar 0:1 piekāpās Anglijai. Šīs apakšgrupas noslēgumā pirmā līdz ar to bija Beļģija, kam sekoja Anglija, Tunisija un visbeidzot Panama.

“Šī bija savāda spēle. Mūsu galvenais uzdevums bija spēlētājiem, kuri līdz šim tik daudz nebija devušies laukumā, dot lielāku spēles laiku,” norādīja Gerets Sautgeits. “Mēs vēlamies uzvarēt futbola spēlēs, tomēr tai pat laikā zinām, ka mūs gaida atbildīgas cīņas izslēgšanas turnīrā.”

Pasaules kausa astotdaļfinālā Anglijas valstsvienībai pretī stāsies Kolumbija.

“Mums ir jāgatavojas aizraujošam astotdaļfināla duelim. Mūsu pirmais uzdevums bija izkļūt no apakšgrupas, ko arī esam paveikuši. Mums pietiek darāmā, bet pašreizējā situācijā, tas nav nekas slikts,” teica Anglijas izlases stūrmanis.

Tikmēr Beļģijas valstsvienība astotdaļfinālā tiksies ar Japānu, bet, ja tā iekļūs ceturtdaļfinālā, pretī jau varētu stāties Brazīlija, kamēr angļiem šis ceļš ir nosacīti vieglāks, jo pretiniece Kolumbijas uzveikšanas gadījumā būs Zviedrija vai Šveice. Līdz ar to Beļģija un Anglija ceturtdien laukumā nekautrējās laist tuvākās rezerves.

“Mačā pret Angliju vairāki debitanti ļoti vēlējās doties laukumā, un tas mani ļoti iepriecināja,” sacīja Beļģijas izlases galvenais treneris Roberto Martiness. “Pateicoties vairāku jauno spēlētāju progresam, tagad esam spēcīgāka komanda, nekā bijām iepriekš.”

“Tagad pienācis laiks domāt tikai un vienīgi par Japānu. Veikt jebkādas prognozes šobrīd ir sarežģīti, jo šis turnīrs pagaidām bijis neprognozējams,” atzina Martiness.

Pasaules kausa izcīņas izslēgšanas turnīrs sāksies sestdien.
0 Komentāru