Anglijas premjerlīgas vadošie klubi “Liverpool” un “Manchester United” spēlē neizšķirti

EPA/SCNAPIX

Svētdien Anglijas premjerlīgas 19. kārtas centrālajā spēlē neizšķirti 0:0 spēlēja abi vadošie klubi  “Liverpool” un “Manchester United”, pēdējiem saglabājot pirmo vietu turnīra tabulā.

Neskatoties uz lielo “Liverpool” pārsvaru pirmajā puslaikā bīstamākais moments bija pie “sarkano” vārtiem, kad pēc Brunu Fernandeša brīvsitiena bumba aizlidoja gar pašu vārtu stūri.

Pēc pārtraukuma Fernandešs un Pols Pogbā no labām situācijām sita virsū Alisonam Bekeram.

Savukārt otrā laukuma otrā pusē pēc lieliska Tjago sitiena lēcienā līdz bumbai aizsniedzās “United” vārtsargs Davids de Hea.