Anglijas Premjerlīga vēl trīs gadus ”TVPlay Sports” kanālos

Pievienot komentāru
Anglijas Premjerlīga vēl trīs gadus ”TVPlay Sports” kanālos
AFP/SCANPIX

Mediju grupa ”All Media Baltics” ir pagarinājusi ekskluzīvās tiesības pārraidīt Anglijas Premjerlīgas futbola spēles nākamajām trīs sezonām visā Baltijā.

Jaunā sezona sāksies jau šī gada 10. augustā, kas būs 28. Anglijas Premjerlīgas sezona. Lai Latvijas iedzīvotāji varētu sekot līdzi pēc iespējas lielākam skaitam Anglijas Premjerlīgas spēļu, tās tiks demonstrētas gan Baltijas vadošajā sporta kanālā ”TVPlay Sports” un papildu sporta kanālā ”TVPlay Sports+”, gan arī tiešraižu straumējumā ”TVPlay SportsX”, kā arī video platformā ”TVPlay Premium”.

Ik sezonu skatītājiem būs nodrošināta iespēja tiešraidē just līdzi 200 Anglijas Premjerlīgas spēlēm un pieredzēt visus krāšņos uzvaras mirkļus!

Aktīvākie futbola fani – igauņi

Pētījuma* dati liecina, ka tieši igauņi ir tie, kuri ir visaktīvākie futbola līdzjutēji Baltijas valstīs: 64% igauņu atzinuši, ka seko līdzi futbola spēlēm un jūt līdzi kā uzvarām, tā arī zaudējumiem. Latvijā Anglijas Premjerlīgas karstākie fani ir tieši vīrieši (71%), kas interesanti – Igaunijā 46% no faniem, kas seko līdzi Anglijas Premjerlīgas spēlēm, ir tieši sievietes (Lietuvā – 45%).

Kristians Antings
All Media Baltics valdes priekšsēdētājs

Premjerlīga joprojām ir pasaulē populārākā, vienas valsts mēroga futbola līga. Anglijas labāko komandu nesenie panākumi Eiropas klubu turnīros tikai apliecina Premjerlīgas spēļu kvalitāti un interesi par tām.Mums ir liels prieks par sadarbību ar Premjerlīgu un mēs esam gandarīti par iespēju sniegt Baltijas valstu futbola faniem unikālu skatīšanās pieredzi visās platformās.

Vienošanās noslēgta līdz 2021./2022. gada sezonai Baltijas valstīs. “TVPlay Sports” skatītājiem būs pieejami arī labākie spēļu momenti, spēļu komentāri, intervijas, spēlētāju profili, arhīva ieraksti, pirms un pēcspēles analīze un mobilajām ierīcēm paredzētais saturs latviešu, igauņu un lietuviešu valodā.

Sandra Kraujiņa
All Media Baltics Partneru attiecību un Sporta tiesību direktore Baltijā

“All Media Baltics” ir vadošais sporta satura izplatītājs Baltijas reģionā. Mūsu talantīgās producentu un komentētāju komandas nodrošinās vairāk nekā 200 Premjerlīgas spēļu tiešraides un to analīzi sezonas laikā trīs valodās multiplatformu vidē: televīzijā, video platformā un arī mobilajās ierīcēs.

Jau pašlaik “TVPlay Sports” skatītājiem nodrošina šādu sporta notikumu pārraides: UEFA Čempionu līga, UEFA Eiropas līga, Anglijas Premjerlīga, Vācijas kauss futbolā, UEFA Nāciju līga. Skatītāji Baltijā varēs arī skatīties Pasaules boksa supersēriju, Eiropas čempionātus basketbolā sievietēm un vīriešiem, FIBA Pasaules kausa kvalifikācijas turnīru, Eirolīgu basketbolā, Kontinentālā hokeja līgu, Pasaules čempionātu motokrosā, MotoGP Pasaules čempionātu motošosejā, Pasaules čempionātu spīdvejā, Sešu nāciju kausu regbijā, Eiropas čempionātu handbolā, Dimanta līgu, kā arī citus starptautiskos un vietējās nozīmes sporta notikumus.

* Pētījumu veica aģentūra Dentsu Aegis Network 2019. gada janvārī.