Anglijas premjerlīga un “Nike” svinēs 20 gadu sadarbību ar īpaši šim turnīram ražotu futbola bumbu

2 komentāri
Anglijas premjerlīga un “Nike” svinēs 20 gadu sadarbību ar īpaši šim turnīram ražotu futbola bumbu
TWITTER/PREMIER LEAGUE

Anglijas premjerlīga futbolā un sporta ekipējuma grands “Nike” prezentējuši jaunāko “Nike Merlin” izlaiduma futbola bumbu, kura paredzēta nākamajai premjerlīgas sezonai.

Pēc rekordliela gūto vārtu skaita Anglijas premjerlīgas aizvadītajā sezonā līga sadarbībā ar “Nike” 2019./2020. gada sezonā ir gatava piedāvāt bumbu, kura nelīdzināsies nevienai citai.

Anglijas premjerlīga būs vienīgais oficiālais turnīrs, kurā tiks izmantota šī bumba.

Zīmīgi, ka šī īpašā bumba pirmo reizi ražota tikai Anglijas premjerlīgas vajadzībām un ir labs veids, kā atzīmēt līgas un “Nike” oficiālās sadarbības 20. gadadienu.

Pagājušās sezonas oficiālās bumbas uzstādīja premjerlīgas rekordu vārtu guvumos – aizvadītajā sezonā bumba vārtos lidoja 1072 reizes.

“Nike” un premjerlīga akcentē būtiskos uzlabojumus bumbas tehniskajos parametros un izceļ iespaidīgo krāsu salikumu, kas šoreiz izvēlēts ar spilgtiem rozā akcentiem.

Bumbai ir vairāki uzlaboti materiāli, kuri uzlabos tās kontroli neatkarīgi no spēles vai treniņa laikā esošajiem laikapstākļiem un seguma.

“Nike” globālā sporta ekipējuma ģenerālmenedžeris Kīrans Ronans atzina, ka uzņēmums vēlējies izveidot dinamisku un ātru bumbu – tādu kā Anglijas premjerlīga.