Komentāri
Anglijas Premjerlīgā Liverpool izbraukumā tiekas ar Swansea City
Foto: AFP/LETA

Anglijas Premjerlīgas septītās kārtas centrālajā spēlē Tottenham Hotspur svētdien tiksies ar Manchester City. Bet jau svētdien piektās vetas īpašnieki Liverpool izbraukumā izies laukumā pret ar Swansea City futbolistiem.

Oskars Morozovs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Liverpool sniegums pēdējās trijās spēlēs ļauj uz Jirgena Klopa komandu skatīties kā uz vieniem no konkurentiem cīņā par čempionu titulu, kamēr Swansea City sezonu sākuši katastrofāli, tāpēc komandas galvenā trenera Frančesko Gvidolina liktenis var izšķirties tieši šajā spēlē – vēl viens zaudējums būs pēdējais itālietim pie Velsas kluba stūres. Liverpool aizvada savu rezultatīvāko sezonu kopš 1896.gada, un 2016.gadā neviena no Premjerlīgas komandām nav guvusi vairāk vārtu par Liverpool. Swansea City tas dod maz cerību, lai gan nevar neņemt vērā, ka vienīgo zaudējumu Liverpool šosezon piedzīvojuši tieši pret tabulas otrā desmita komandu. Gvidolinam šī ir “tagad, vai nekad spēle”, bet vai arī komandai tāda tā ir? Uzvaras gadījumā Liverpool var ielauzties pirmajā trijniekā.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

 

Anglijas Premjerlīgas spēles kanālā Viasat Sport Baltic:

Sestdien, 1.oktobrī 14:25

Swansea City – Liverpool

Hull City – Chelsea

Watford – Bournemouth

Svētdien, 2.oktobrī 13:55

Manchester United – Stoke City

Tottenham Hotspur – Manchester City

Burnley – Arsenal

Leicester City – Southampton

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl