Anglijas Premjerlīgā čempioniem “Chelsea” jāreabilitējas pēc diviem zaudējumiem

Komentāri
Anglijas Premjerlīgā čempioniem “Chelsea” jāreabilitējas pēc diviem zaudējumiem
Foto: AFP/LETA

Anglijas čempioni Londonas Chelsea Premjerlīgā zaudējuši jau divās spēlēs pēc kārtas. Neveiksmi pret šogad fantastiski spēlējošajiem Manchester City ar 0:1 vēl varētu saprast, bet zaudējums Crystal Palace – komandai, kas izcīnīja pirmos punktus šosezon un guva pirmos vārtus šosezon, liek uzdot daudz jautājumus.

Tomēr reabilitēšanās savu līdzjutēju priekšā Antonio Konte futbolistiem nebūs viegla – Watford līdz šim ir izcīnījusi par 2 punktiem vairāk un turnīra tabulā atrodas vienu rindiņu augstāk, turklāt iepriekšējā kārtā Watford savā laukumā spēles izskaņā izrāva uzvaru pret Londonas Arsenal. Kārtas aizraujošākais duelis, kurā noteikti sagaidīsim uzbrukuma futbolu, mūs sagaida svētdien, kad Tottenham Hotspur savā laukumā uzņems Liverpool.

Jānis Vuguls, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Watford šosezon Premjerlīgā ir pārsteiguši pilnīgi visus, pēc 8 kārtām atrodoties ceturtajā vietā, aiz sevis turnīra tabulā turot savus nākamos pretiniekus Chelsea. Galvenā panākuma atslēga ir bijusi saliedētība un cīnītāju raksturs. Piecus no Premjerlīgā 13 gūtajiem vārtiem Lapsenes ir iesituši 90.minūtē vai kompensācijas laikā. Ļoti svarīga spēle mājiniekiem, kuru spēles kvalitāte ir sākusi šķobīties. Papildus fons būs fiziskais un emocionālais nogurums pēc Čempionu līgas spēles trešdien, kurā Chelsea savā laukumā spēlēja neizšķirti 3:3 ar AS Roma.”

Jānis Vuguls, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Līgas jaunpienācēji Huddersfield sezonu ir sākuši cienīgi un šobrīd atrodas 12.vietā. Manchester United pēc spožā sezonas sākuma ir nedaudz pieklusuši, bet jebkurā gadījumā tieši viņi ir spēles favorīti. Līdzīgi kā Chelsea, arī Manchester United sniegumu varētu ietekmēt trešdienas Čempionu Līgas spēle, kurā Sarkanie velni izcīnīja laimīgu uzvaru Lisabonā ar 1:0 pret vietējo Benfica.”

Anglijas Premjerlīga tiešraidēs Viasat Sport Baltic un Viaplay:

·     Sestdien, 21.oktobrī, 14:20 Chelsea – Watford

·     Sestdien, 21.oktobrī, 16:50 Huddersfield Town – Manchester United

·     Sestdien, 21.oktobrī, 19:20 Southampton – West Bromwich Albion

·     Svētdien, 22.oktobrī, 15:20 Everton – Arsenal

·     Svētdien, 22.oktobrī, 17:50 Tottenham Hotspur – Liverpool

Lasi vēl