Anglijas izlases vadītājs Sautgeits noraida kļūšanu par Mančestras ”United” treneri

0 Komentāru
Anglijas izlases vadītājs Sautgeits noraida kļūšanu par Mančestras ”United” treneri
AFP/SCANPIX

Anglijas futbola izlases galvenais treneris Gerets Sautgeits noraidījis spekulācijas par viņa stāšanos pie titulētā Mančestras “United” kluba stūres.

Decembrī no Mančestras komandas galvenā trenera amata tika atlaists portugālis Žuzē Mouriņu, bet kā viņa vietas izpildītās līdz sezonas beigām iecelts norvēģis Ūle Gunnars Sūlšērs, kura vadībā vienība jau uzvarējusi visās septiņās aizvadītajās spēlēs.

Mančestras “United” vadība gan meklē kandidātus, kuri varētu pārņemt komandu pēc šīs sezonas, tomēr netiek izslēgta iespēja, ka Sūlšērs savu amatu varētu saglabāt, lai gan pašlaik viņš tiek īrēts no Norvēģijas kluba “Molde”. Kā galvenais pretendents vairākkārt minēts Totenhemas “Hotspur” stūrmanis Maurisio Početīno.

Tiesa, britu mediji ziņo, ka starp pretendentiem ir arī 48 gadus vecais Sautgeits, kurš kopš 2016.gada vada Anglijas izlasi.

“Es pašlaik esmu Anglijas izlases galvenais treneris, un esmu ļoti priviliģētā amatā,” atbildot uz spekulācijām, teica Sautgeits. “Pērn Pasaules kausā mēs tikām līdz pusfinālam, turklāt daļa no 2020.gada Eiropas čempionāta notiks Vemblija stadionā. Līdz ar to komandai šis ir aizraujošs laiks. Nedomāju, ka esam sasnieguši savu spēju maksimumu.”

Sautgeits uzsvēra, ka viņš vēl ir ļoti jauns treneris, tāpēc ir ļoti pagodināts vadīt Anglijas izlasi.

Pērn Sautgeits aizveda Anglijas izlasi līdz Pasaules kausa pusfinālam, kur tā nebija spēlējusi 28 gadus.

0 Komentāru