Anglijas futbola leģenda Šīrers: Aizmirstiet futbolu – šobrīd varoņi ir ārsti un medicīnas māsas

Pievienot komentāru
Anglijas futbola leģenda Šīrers: Aizmirstiet futbolu – šobrīd varoņi ir ārsti un medicīnas māsas
INSTAGRAM

Bijušais Anglijas izlases un “Newcastle” uzbrucējs, tagad BBC futbola komentētājs Alans Šīrers, aicina aizmirst futbolu – šobrīd varoņi ir ārsti un medicīnas māsas.

Bez 303 pēlēm “Newcastle” komandā, Alans Šīrers pārstāvējis arī “Blackburn Rovers” un “Southampton” klubus. Uzbrucējs ar 30 gūtiem vārtiem ir septītais visu laiku rezultatīvākais Anglijas izlases futbolists.

Ikdienā lielākajā daļā pasaules sabiedrība seko līdzi priviliģētajiem futbola varoņiem, kas šobrīd ir šķirti no spēles, kuru viņi mīl.

Šīrers saprot, ka lielā uzmanība, kas parasti pievērsta galvenajiem varoņiem futbola laukumā, neļauj saskatīt varoņus ikdienas dzīvē. Šobrīd tie ir ārsti, medicīnas māsas un ikviens šajā nozarē strādājošais.

Alans Šīrers
Anglijas futbola leģenda

Kad mēs runājam par smagu darbu, apņemšanos, uzcītību, bieži iedomājamies futbolu un citus sporta veidus. Tagad mūsu veselības sistēma un tās nesavtīgie darbinieki dara tieši to un vēl vairāk. Lai no šīs grūtās situācijas izkļūtu, mums visiem ir jāstrādā kopā. Un jāsaka milzīgs paldies izcilajiem medicīnas darbiniekiem.

Lai dzīve pēc iespējas ātrāk atgrieztos ierastajās sliedēs, svarīgi ir ievērot valdības ieteikumus un norādījumus. Arī Šīrers uzsver, ka ļoti daudz šīs situācijas atrisināšanā būs atkarīgs no mums pašiem, no mūsu spējām ievērot sarežģītos un izaicinošos noteikumus.

Kas vienlaicīgi nav nemaz tik sarežģīti. Paliec mājās.