Anglijā izplatās baumas, ka Vemblija stadiona iekšienē top milzīga lazanja; FA to noraida

Pievienot komentāru
Anglijā izplatās baumas, ka Vemblija stadiona iekšienē top milzīga lazanja; FA to noraida
PA/SCANPIX

Baumu līmenī Anglijā izplatījusies informācija, ka Anglijas lielākajā stadionā Vemblijā topot milzīga lazanja, kas kļūšot par veidu, kā valsts apkaros Covid-19 slimības izplatību. Taču šīs baumas vēlāk noliegtas.

Saziņu vietnē ”WhatsApp” pirmais ziņu par lazanju kā joku izplatījis 29 gadus vecais anglis Billijs Maklīns, kurš sākotnēji audio ziņu nosūtījis savai mammai, futbola komandai un meitenei, ar kuru viņš vēlējās attiecības.

Viņa ziņā vēstīts: ”Manas māsas draugs strādā Aizsardzības ministrijā, viena no lietām, ko viņi tur dara, milzīgas lazanjas pagatavošana. Šajā momentā viņi klāj pastas plāksnes.”

”Plāns ir izveidot pazemes siltināšanu Vemblijā, tā tad arī uzceps lazanju. Vēlāk viņi uzliks jumtu, lai atdarinātu krāsni. Tad ar droniem mazās porcijās sagrieztas daļas no lazanjas ieliks cilvēku mājās.”

Maklīns Anglijas medijam ”The Guardian” izteicies: ”Vēlāk cilvēki, kurus es zinu, man šo balss ierakstu atsūtīja atpakaļ, nemaz nezinot, ka es esmu balss īpašnieks.”

Kad baumu līmenis jau bija sasniedzis krietni augstu līmeni, ar paziņojumu klajā nāca Anglijas Futbola asociācija, sakot, ka neko nezina par šādu plānu saistībā ar lazanjas pagatavošanu Vemblija stadionā.