Anglija dominē pret Slovākiju, bet nespēj gūt vārtus

Anglija, neskatoties uz dominanci laukumā, izspēlēju bezvārtu neizšķirtu 0:0 pret Slovākiju, kas gan futbola dzimtenes futbolistiem arī garantēja iekļūšanu izslēgšanas spēlēs.

Anglijas un Slovākijas izlašu spēle bija daudz “mierīgāka”, jo abām komandām teorētiski derēja arī neizšķirts. Anglijas izlases galvenais treneris Rojs Hodžsons, salīdzinājumā ar iepriekšējo spēli pret Velsu, bija veicis sešas izmaiņas sākumsastāvā. Angļiem piederēja pārsvars, taču savas izdevības viņi neizmantoja. Pirmaja puslaika laba iespēja bija Džeimijam Vārdijam, taču viņa sitienu ar kājām atvairīja slovāku vārtsargs Matūšs Kozāčiks. Arī otrajā puslaikā vairāk uzbruka angļi, kuriem vārtus varēja gūt Natenjels Klains un uz maiņu nākušais Delī Allī, savukārt slovākiem labākā iespēja bija, kad no tuvas distances sita Vladimirs Vaiss, taču uzdevuma augstumos bija angļu vārtsargs Džo Hārts.

Spēles beigās abas komandas aizvadīja daudz mierīgāk un spēle noslēdzās ar neizšķirtu. Anglija ar Slovākiju tikās ceturto reizi. 2004.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijā angļi divreiz bija labāki ar identisku rezultātu 2:1, bet 2009.gadā martā Anglija pārbaudes spēlē svinēja panākumu ar 4:0. Abas izlases savā starpā tiksies vienā apakšgrupā arī 2018.gada Pasaules kausa kvalifikācijā.