Komentāri

Anglijas premjerlīgas kluba Manchester United spāņu vārtu vīram Davidam De Hejam uzradusies nopietna konkurence. Kā izrādās, tautietis Anders Erera, kurš ikdienā spēlē pussarga pozīcijā, ir ļoti meistarīgs vārtsargs. Lai gan Erera ir salīdzinoši maza auguma (1,82), tomēr viņam ir pārsteidzošas veiklības un atlētisma spējas.

Varbūt Anglijas futbola granda galvenajam trenerim Luijam van Gālam pēc redzētā būs nopietna viela pārdomām, ko likt komandas vārtos. Aizvadītajā sezonā De Heja bija pārliecinošs pirmais numurs, neskatoties uz to, ka vienībā ir četri vārtsargi. Tikmēr pussargs Erera kopumā laukumā devās 26 premjerlīgas spēles un atzīmējās ar sešiem precīziem raidījumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl