Ančeloti vietā pie Madrides Real stūres varētu stāties Benitess

0 Komentāru
Ančeloti vietā pie Madrides Real stūres varētu stāties Benitess
Foto: AFP/LETA

Itāliešu speciālista Karlo Ančeloti vietā pie Spānijas futbola granda Madrides Real stūres varētu stāties pazīstamais spānis Rafaels Benitess, kurš šobrīd vada Itālijas vienību Napoli.

Jau ilgu laiku klīst runas, ka Ančeloti atstās Real galvenā trenera krēslu, jo vienība šosezon nerāda sekmīgu sniegumu, turklāt palikusi bez vērā ņemamām trofejām. Savu pēdējo maču šosezon Madrides klubs aizvadīs sestdien, bet pēc tam tiks lemta Ančeloti nākotne.

“Vēl joprojām neesam runājuši. Neesmu runājis ar klubu vadību, turklāt viņi nav kontaktējušies arī ar mani,” izteicās Ančeloti. “Turpinu ticēt, ka esmu Real treneris, kamēr kluba pārstāvji man nepasaka kaut ko citu. Svētdien vai pirmdien tiksimies, lai runātu par manu nākotni.” Pašlaik 55 gadus vecais Ančeloti par Real galveno treneri kļuva 2013. gadā, pa šo laiku kopā ar komandu izcīnot četrus titulus.

Tikmēr tiek vēstīts, ka Florentino Peress vēlas Madrides kluba galvenā trenera amatā redzēt 55 gadus veco Benitesu, kurš kopš 2013. gada vada Napoli. Karjeras laikā šim speciālistam izdevies izcīnīt daudz titulu, tostarp iegūt UEFA Čempionu līgas trofeju. Iepriekš tika uzskatīts, ka par Real galveno treneri varētu kļūt franču leģenda Zinedins Zidāns, lai gan trenera arodā viņš vēl ir maz pieredzējis.

Real šosezon neprata nosargāt pērn izcīnīto UEFA Čempionu līgas trofeju, turklāt tā nespēja tikt pie tituliem ne Spānijas čempionātā, ne valsts Karaļa kausa izcīņā.

0 Komentāru