Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Anglijas 31. kārtas spēlē graujošu uzvaru izcīnījusi turnīra vicelīdere ”Tottenham Hotspur”, kas savā laukumā ar 4:0 pieveica ”Watford” vienību. Uzvarētāju rindās ar fantastiskiem vārtiem atzīmējās pussargs Dele Alī, kurš raidīja bumbu vārtu devītniekā.

”Tottenham” vienība dominēja pirmajā puslaikā, gūstot trīs vārtus. Vispirms 33. minūtē ar elegantiem vārtiem izcēlās Anglijas izlases pussargs Dele Alī, bet sešas minūtes vēlāk Ēriks Daiers ar spēcīgu sitienu panāca 2:0. Bet puslaika izskaņā treknu punktu pielika Hinmins Sons, kurš precīzi raidīja bumbu kreisajā apakšējā stūrī. Otrajās 45 minūtē Premjerlīgas vicelīdere turpināja dominēt un Dienvidkorejas izlases uzbrucējs Sons guva savus otros vārtus, panākot graujošo 4:0.

Interesanti, ka Hinmins Sons mačā guva divus vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli, turklāt duelī vienreiz norībināja vārtu stabu un pārliktni.