Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā spēlē zaudējumu piedzīvojusi Portugāles vienība ”Porto”, kas savā laukumā ar 0:2 piekāpās Itālijas čempionvienībai Turnīras “Juventus”. Uzvarētāju rindās ar vārtu guvumiem izcēlās Marko Pjaca un Dani Alvešs, kuri laukumā devās otrajā puslaikā.

Spēle aktīvi uzsāka mājiniece ”Porto”, taču 26. minūtē mājinieku aizsargs Alekss Teilešs pamatīgi ”nopļāva” Štefanu Lihštaineru un saņēma otro dzelteno kartīti, tādējādi atstājot komandu mazākumā. Lai gan ”Juventus” bija izdevības, tomēr vai nu pievīla precizitāte, vai arī vietā bija ”Porto” vārtu vīrs. Savukārt pirmā puslaika kompensācijas laikā Paulo Dibala norībināja leģendārā spāņu vārtsarga Ikera Kasilijasa sargāto vārtu stabu! Bezvārtu neizšķirts pēc pirmajām 45 minūtēm.

48. minūtē lielisku izdevību neizmantoja mājinieki – pēc Ektora Ererras sitiena bumba lidoja gar pašu Džanluidži Bufona sargātā cietokšņa stabu. 65. minūtē Gonzolo Igvaina sitiens lidoja tikai dažus centimetrus garām ”Porto”vārtiem. 72. minūtē beidzot ”Juventus” izdevās ”uzlauzt” ”Porto”aizsardzību. Paulo Dibala centās iespēlēt bumbu soda laukumā, taču tā atsitās pret mājinieku aizsargu Koronu un nokrita pa sitienam Marko Pjacam, kurš skaisti ieraidīja apaļo priekšmetu vārtos. Pusotru minūti vēlāk ”Porto” saņēmu vēl vienu aukstu dušu. Dani Alvešs teicami ietrieca bumbu Kasilijasa sargāto vārtu kreisajā augšējā stūrī, uzstādot spēles beigu rezultātu – 2:0.